O nás

 

Společnost ORCA machines s.r.o. byla založena roku 2013 jako obchodně výrobní společnost. Jedná se o ryze českou společnost, jejímž hlavním zaměřením jsou od počátku CNC laserové řezací stroje, které byly s přibývajícími požadavky zákazníků doplněny o další laserové technologie a ohraňovací lisy.

V čem je právě ORCA jiná? Prodejem to pro nás teprve začíná…

Poskytujeme kompletní podporu v každé fázi nákupního a výrobního procesu:

 

 

 

Analýza vašich požadavků
a návrh optimálního řešení

Zajištění financování
podpora při řešení úvěru nebo dotace

Zajištění dopravy

Kompletní servisní služby,
instalace, zaškolení obsluhy

 

 

 

Máme zkušenosti se všemi typy laserových aplikací od řezacích laserů, laserového čištění povrchů, gravírování materiálů až po svařování. Každý zákazník je pro nás individuální projekt. Snažíme se všem maximálně vyjít vstříc a najít to nejlepší řešení.

 

 

Proč ORCA? 

Chtěli jsme do technického světa vnést něco živého a pro naše laserové stroje, které řežou materiál, jako ostrá ploutev kosatky hladinu oceánu, nám přišla tato metafora příznačná.

Kosatky mají také silné sociální cítění a vytváří trvalé vztahy. Naši zaměstnanci jsou součástí naší široké rodiny, vytváříme prostředí a podmínky podporující jejich rozvoj, seberealizaci a v neposlední řadě "work-life" balance.

 

 

SLOVO JEDNATELE

Investice do nových zařízení zásadně ovlivní úspěch vaší firmy na dlouhé roky dopředu. V ORCA machines si dobře uvědomujeme, že vaše rozhodnutí není nikdy jednoduché. Potřebujete partnera, který dokáže podat ruku, dodržet slovo a udělat všechno pro to, abyste svého rozhodnutí nikdy nelitovali.

Na jedno se můžete spolehnout – nikdy vás v tom nenecháme!

 

Kamil Suchánek
jednatel společnosti
KONTAKTY