Robotické svařovací stanice 

Každé pracoviště je možné sestavit podle vašich požadavků. Krom toho nabízíme standartní modely.

Roboty lze vybavit různými typy svařovací technologie – MIG/MAG, TIG, LASER.

 

Modelová řada H

 

Robotické svařovací pracoviště na ocelové konstrukci ve tvaru písmene H. Robot je umístěn ve středu a obsluhuje dvě pracovní stanice. V jedné stanici robot svařuje, v druhé stanici obsluha vyndává hotový svařenec a připravuje další. Každé pracoviště má vlastní ovládací prvky start a stop pracovního cyklu a vlastní bezpečnostní prvky. Přídavný svařovací drát lze podávat z cívky, nebo ze sudu. 

2x jednoosé polohovadlo s protiložiskem FANUC nosnost 1000 kg.

 

 

Modelová řada E

 

Robotické svařovací pracoviště na ocelové konstrukci ve tvaru písmene E. Robot je umístěn na dráze, zavěšen na věži a obsluhuje dvě pracovní stanice. V jedné stanici robot svařuje, v druhé stanici obsluha vyndává hotový svařenec a připravuje další.

Robotické svařovací pracoviště E se skládá ze dvou oddělených pracovišť. Každé pracoviště má vlastní ovládací prvky start a stop pracovního cyklu a vlastní bezpečnostní prvky. Přídavný svařovací drát možné podávat z cívky, nebo ze sudu.

Snadnou demontáží středové přepážky je možné spojit pracovní stanice v jednu dlouhou 6200 mm.

2x jednoosé polohovadlo s protiložiskem FANUC nosnost 1000 kg.

 

Modelová řada T

 

Robotické svařovací pracoviště T je na ocelovém svařovacím stole. Robot je umístěn na stole o rozměru 1 500 x 1 000 mm s otvory 22 mm pro použití standartních upínek pro svařování.

Robotické svařovací pracoviště T má vlastní ovládací prvky start a stop pracovního cyklu a vlastní bezpečnostní prvky. Přídavný svařovací drát možné podávat z cívky, nebo ze sudu.

Půdorysy modelových řad

Modelová řada H

Modelová řada E

Modelová řada T

Kontaktujte odborného poradce
KONTAKTY